Admin. & Økonomi

Mats Lundh
Daglig leder

+47 904 08 705
ml@net-as.no

Roger eidstad
Økonomisjef

+47 928 03 240
re@net-as.no

Vegard Engell
Senior Rådgiver

+47 900 21 302
VE@net-as.no

Kari Fredriksen
Økonomimedarbeider

+47 67 21 62 05
kf@net-as.no

Janicke Hagen
Økonomimedarbeider / Kontorleder Lillestrøm

+4763 87 24 00
Janicke.Hagen@net-as.no

Produkt & Innkjøp

Jan Kenneth Fredriksen Polle
Lagersjef

+47 952 44 960
jkp@net-as.no

SALG

Kai Vidar Nygård
Salgssjef

+47 950 31 266

kvn@net-as.no

Knut Ove Husby
Selger - Midt Norge

+47994 15 997

koh@net-as.no

Øystein Magnussen
Selger - Nord Norge

+47913 19 890

Oystein.Magnussen@net-as.no

Hege Wiik
Selger - Østlandet

+47970 71 393
hlw@net-as.no

PROSJEKT

Kristian Alnes
Prosjektsjef

+47926 31 550
kva@net-as.no

Svein Erik Hoffmann
Prosjektleder / Fagansvarlig Elektro

+47 940 02 280
Svein.Erik.Sylju-Hoffmann@net-as.no

Terje Olsen
Prosjektleder - Østlandet

+47959 73 155

Terje.Hval.Olsen@net-as.no

Vegard Næss
Prosjektleder - Østlandet

+47976 07 266

Vegard.Naess@net-as.no

Erling Andrè Sæther
Prosjektleder Vestlandet

+47 474 73 905

ErlingAndre.Saether@net-as.no

Thorleif Braathen
Prosjektleder Nord Norge / Kontorleder Tromsø

+47951 61 279

Thorleif.Braathen@net-as.no

Vibeke Slupphaug

SERVICE

Ole Christian Overåsberget
Teknisk produkt spesialist

+47 468 54 330
oco@net-as.no

Simen Stenbæk
Tekniker - Lillestrøm

Simen.Stenbaek@net-as.no

Arne Albrigtsen
Tekniker - Lillestrøm

Arne.Albrigtsen@net-as.no

Roy Frydenlund
Tekniker - Lillestrøm

Roy.Frydenlund@net-as.no

Rune Karlsen
Tekniker - Lillestrøm

Rune.Karlsen@net-as.no

Nils Erik Blad
Tekniker - Lillestrøm

Nils.Erik.Blad@net-as.no

Arild Granås
Tekniker - Lillestrøm

Arild.Granas@net-as.no

Gustav Lundh
Tekniker - Lillestrøm

Gustav.Lundh@net-as.no

Ina Stylo
Tekniker - Asker

ina.stylo@net-as.no

Robin Haug
Tekniker - Asker

Robin.Haug@net-as.no

Maksim Bulycev
Tekniker - Randaberg

maksim.bulycev@net-as.no

Martin Salomonsen
Tekniker - Randaberg

martin.salomonsen@net-as.no

Ole Kopperdal
Tekniker - Randaberg

Ole.Kopperdal@net-as.no

Terje Frammarsvik
Tekniker - Førde

terje.frammarsvik@net-as.no

Knut Jon Elvebakk
Tekniker - Førde

knut.elvebakk@net-as.no

Jonny Aarseth
Tekniker - Førde

Jonny.Aarseth@net-as.no

Abdullah Choucair
Tekniker - Bergen

Abdullah.Choucair@net-as.no

Jan Egil Trotland
Tekniker - Trondheim

JanEgil.Trotland@net-as.no

Anders Bergheim
Tekniker - Trondheim

Anders.Bergheim@net-as.no

Charles Johansen
Tekniker - Tromsø

Charles.Johansen@net-as.no

Johannes de Badts
Tekniker - Tromsø

johannes.de.badts@net-as.no

Roger Martinussen
Tekniker - Tromsø

Roger.Martinussen@net-as.no

Simen Thoresen
Tekniker - Tromsø

simen.thoresen@net-as.no

Håvard Ewold
Tekniker - Tromsø

havard.ewold@net-as.no

Kenth Are Hjemaas
Tekniker - Bodø

Kenth.Hjemaas@net-as.no

Trond Vaskinn
Tekniker - Harstad

Trond.Vaskinn@net-as.no

Lennart Sætre
Lærling - Tromsø

LennartOlai.Saetre@net-as.no

NET HELPDESK

Christian Stokkeland
Serviceleder

+4767 21 62 07

christian.stokkeland@net-as.no

Jan Erik Nilsen
Helpdeskagent

jen@net-as.no

Fredrik Wie Bech
Helpdeskagent

Fredrik.Andre.Bech@net-as.no

Øyvin Søberg
Helpdeskagent

Oyvin.Soberg@net-as.no

Oddmund Bakke
Helpdeskagent

Oddmund.Bakke@net-as.no

Tommy Sæveraas
Helpdeskagent

Tommy.Saeveraas@net-as.no

Marius Nilsen
Helpdeskagent

Marius.Nilsen@net-as.no

NET Helpdesk - Tlf 67 21 62 30

For kunder uten avtale er åpningstiden på NET helpdesk 0800 – 1600 (mandag – fredag), med unntak av røde dager.

Kunder uten avtale som benytter NET helpdesk, vil bli fakturert NOK 400,- per henvendelse.

Trenger du hjelp utenfor åpningstiden, vil du bli fakturert NOK 1490,- for vår vakttelefon.

Helpdesk@net-as.no

Våre sertifikater og emblets